+420 608 701 500 poptavka@dobrekurzy.cz

MS Office

MS Excel – základy Power Query – 2. díl

PowerQuery je stále docela neznámý pro většinu uživatelů. Je to neuvěřitelně mocný nástroj, kterým můžete data do Excelu importovat nebo vložená data upravovat, transformovat. Pomocí PowerQuery je snadné převádět formáty, rozdělovat jména a adresy, generovat e-maily, pracovat s účetními daty a mnoho, mnoho dalšího. Extrémně užitečný je i pro uživatele kontingenčních tabulek, kterým umožní opakované načítání externích dat a jejich transformaci do požadované podoby. Jednou nastavit a dál se o to již nemusíte starat.
Microsoft Excel

Co se naučíte

  • Obsah bude doplněn do konce 1. pololetí 2022

Délka: 3 × 50 minut

Kurz vyučován také interaktivní
on-line formou s lektorem.

Mgr. et Mgr. Jiří Matějka

Absolvent oboru Elektronické počítačové systémy na SPŠ v Jihlavě, Přírodovědecké fakulty a Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Jako lektor IT kurzů působí již od roku 1995. Věnuje se zejména produktům firem Microsoft, Adobe, Corel a Apple. K jeho dalším aktivitám patří fotografie, bezpečnost na internetu, cloudové služby, online marketing a copywriting.

Během své profesní dráhy získal mnoho certifikací (MCT, MCP, MOS, ECDL Advanced, ZNCE…). Neustále se vzdělává, ať již pomocí e‑learningových kurzů, tak i na kurzech uznávaných a akreditovaných společností.

Zaujal vás kurz?

Chcete standardní kurz nebo něco ušijeme přímo pro vás?