+420 608 701 500 poptavka@dobrekurzy.cz

MS Office

MS Word – dynamické části 1 – formuláře a stavební bloky

Ač si to málo kdo uvědomuje, tak Wordový dokument je skládačka, stavebnice nebo puzzle. Jednotlivé kostičky najdete v galeriích (stylů, textových polí, titulních stránek, záhlaví a zápatí a mnoha dalších). Skrytou silou je vytvářet své vlastní kostičky, cihličky nebo dokonce panely a dokumenty z nich chytře skládat. To vám pomůže buď tehdy, když často potřebujete do mnoha dokumentů vložit stejnou část – třeba řádek pro podpisy smlouvy nebo různá hlavičky dokumentu. Nebo také tehdy, když vytváříte dokumenty, ve kterých je část obsahu stále stejná a část se mění – například nabídky. Tohle je něco, co vám jednak může ušetřit spoustu času a chyb.
Microsoft Word

Co se naučíte

  • Co jsou to galerie
  • Co jsou to stavební bloky a kde jsou uloženy
  • Jak se vytvoří vlastní stavební blok (vlastní rychlá část)
  • Jak se upravuje existující stavební blok
  • Jak se vkládá stavební blok
  • Co se dá dělat ve Wordu s formuláři
  • Jak souvisí formuláře stavební bloky

Délka: 3 × 50 minut

Kurz vyučován také interaktivní
on-line formou s lektorem.

Mgr. et Mgr. Jiří Matějka

Absolvent oboru Elektronické počítačové systémy na SPŠ v Jihlavě, Přírodovědecké fakulty a Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Jako lektor IT kurzů působí již od roku 1995. Věnuje se zejména produktům firem Microsoft, Adobe, Corel a Apple. K jeho dalším aktivitám patří fotografie, bezpečnost na internetu, cloudové služby, online marketing a copywriting.

Během své profesní dráhy získal mnoho certifikací (MCT, MCP, MOS, ECDL Advanced, ZNCE…). Neustále se vzdělává, ať již pomocí e‑learningových kurzů, tak i na kurzech uznávaných a akreditovaných společností.

Zaujal vás kurz?

Chcete standardní kurz nebo něco ušijeme přímo pro vás?